تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - اشتغالزایی
چهارشنبه یازدهم آبان 1390  ساعت 23 و 38 دقیقه و 06 ثانیه
توسط: رضا الف

سرانجام پس از مدتها که مسئولین قول اشتغالزایی به مردم داده بودند ولی در عمل نمیتوانستند کنند .... طی چند هفته گذشته به این امر مهم دست یافتند و ایجاد شغل را سرلوحه دیگر اموراتشان قرار داده و شغلی پردرآمد برای همگان ایجاد نمودند.

اختلاس  !!!! شغل بسیار پردرآمد اختلاس نه فقط برای بیکاران بلکه برای شاغلین کم درامد نیز بسیار درامدزا بوده و هر کس از این خوان نعمت به اندازه جربزه ای که دارد و تواناییهای بالفعل و بالقوه خویش میتواند بهره ای ببرد و زندگی خود و چندین خانواده دیگر را که یحتمل در هر خانواده یک یا چندین تحصیل کرده بیکار دارد را به نهایت ثروت و مکنت برساند.

حالا چنانچه کسی مثل اینحقیر عرضه اختلاس ندارم دلیل بر نبودن چنین شغل درامدزایی در کشور نیست. از قضای روزگار خیلی هم شغل خوبیست و میتوان با انجامش سرگرمی خوبی داشت و چندین نسل بعدی را ثروتمند نمود تا بی نیاز از مشاغل دولتی و پشت میز نشین به زندگی مرفهی در کشورهای اروپایی و یا همینجا و شاید در همین شهر خرابشده من که طی سی چهل سال گذشته هیچ توسعه ای نداشته بمانند و بروند و زندگانی نمایند.

ناگفته پیداست چنین شغل خیلی خوبی در انحصار یک نفر ده نفر نیست و شاغلین و بیکاران میتوانند همزمان حتی با داشتن مشاغل دولتی به این کار هم بپردازند. باید از کسانی که ایجاد اشتغال نموده و شغل شریف اختلاس را برای همگان در دسترس قرار داده و هر روزه صدها نفر وارد آن میشوند تشکر نمود .

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه