تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - درودی دوباره
پنجشنبه سی و یکم شهریور 1390  ساعت 03 و 47 دقیقه و 20 ثانیه
توسط: رضا الف

 مدتهاست حال و حوصله ای ندارم به این وبلاگ بی پدر و مادر برسم حالشو بپرسم. حالا بخاطر اختلاس اخیر بود یا برای دیگر موارد ... باید گفت که همه چیز موثر است که دچار افسردگی ناشی از ان همه چیز بشیم. و اما اختلاس... خداییش با کامپیوتر هم نمیشه این اختلاس اخیر را محاسبه کرد چه برسه به من که با انگشت میخوام اینو حسابش کنم چند تا میشه.
 این روزها توی کشور گل و بلبل ما همه چیز هست و خیلی هم آزادی زیاده و راحت میشه در موردشان صحبت کرد. مثلا خیلی راحت میشه در مورد انواع سرقت بحث کرد و سرقتاهایی میشه که مخ همه جور ادمی سوت میکشه. سوت بلبلی که قدیمی شد. چهچهه میزنه ...

با خودم داشتم دودوتا میکردم. دیدم دودوتا کردن قدیمیه . بجاش میشه سیصد هزار میلیاردتا کرد.... و سپس به این نتیجه رسیدم چرا من دزدی نکنم؟
حالا مخ معیوب و افسرده من مدتیه قد نمیده جوابی مطالبی چرندیاتی بنویسم خب دزدی که میتونم کنم. این بود که گشتی زدم و چند تا مطلب را خیلی قانونی سرقت کردم و کپی کردم تا بخوانید و کیفور شوید. خودم که خوشم امد.
اصولا توی این کشور یکنفر که از یه چیزی خوشش اومد بقیه هم باید خوششان بیاد. معنی نداره هر کسی یه سازی بزنه ... !www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌ خبر اول: رویانیان گفت: بچه بودم، گل کوچک بازی می کردم.

این را رویانیان، مدیر عامل جدید پرسپولیس گفته است در پاسخ به خبرنگاری که پرسیده بود عکس با لباس ورزشی دارید یا نه! خب این خیلی مهم است که آدم سابقه ی به این مهمی داشته باشد. مثلا اگر کسی خواست مسئول بخش های زیر بشود، می تواند به ترتیب این حرف ها را بزند: (البته بدیهی است که سخنان زیر به هیچ وجه مربوط به مسئولین کنونی نیست)

- مسئول اورژانس کشور: بچه که بودم، زنگ می زدم 115 فوت می کردم.

- مسئول ستاد مبارزه با مواد مخدر: بچه که بودم، یک بار از همسایه مان پول گرفتم که برایش سیگار بخرم اما سیگار را خریدم و با بچه ها آتشش زدم.

- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: بچه که بودم اگر به پدرم بار می خورد، با هم می رفتیم دانشگاه.

- رئیس سازمان انرژی اتمی: بچه که بودم، با خواهرم در خانه انرژی هسته ای ساختیم.

- رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست: بچه که بودم، یک بار رفتیم جنگل، آتش روشن کردیم، خیلی حال داد!

- رئیس مرکز آمار ایران: بچه که بودم، آمار همه ی پسر و دخترهای محل را داشتم.

- مسئول دفتر رئیس جمهور: بچه نبودم!

در همین زمینه علی پروین گفت: رویانیان، کمی ورزشی است!

من بععع : گروه اینترنتی ایران ویج


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه