تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - آگهی اشتغال !!!!
جمعه یکم بهمن 1389  ساعت 02 و 50 دقیقه و 14 ثانیه

این اواخر دایما بر در و دیوار و در اینترنت و هر کجا که بتوانند .. آگهی اشتغال میدهند.سابق بر این چغندر در زمستان قیمتی میشد و برای کشت آن میشد آگهی داد که از بس شغل زیاد بود کسی چنین نمیکرد . اما اینک قارچ بی مزه جایگزین شده و دهها بار این آگهی های مبتنی بر اشتغال زایی را دیده ایم.

اصول وبلاگ بیکارستان بر این امر استوار است که بیکاری بهتر از شاغل بودن است. چرا که همگان در ابتدا بیکار بودند و سپس بعد از مدتی دوباره بیکار میشوند. اکثریت در تمام دنیا را بیکاران تشکیل میدهند و برای این خیل عظیم بیکاران باید فکری نمود تا بلکه بیمه و اسکان و درآمد و البته بازنشستگی و سایر حقوق بیکارانی که سالها بیکار بوده و لازم است به آنها توجهات لازم را نمود.

فرار مغزها از بیکاری شروع میشود .مهاجرت به شهرها و انواع جرایم از بیکاری آغاز میشود.بجای اینکه یک بیکار دست به جرمی زده و سپس به زندانش افکنده و هزینه هایی بسیار بر دولت تحمیل شود ... آیا بهتر نیست همین هزینه را بدون اینکه جرمی انجام شود به شخص بیکار محترم ارائه داد تا از این میان جامعه رنج نکشد؟

باید برای تحصیل کرده های بیکار توضیح داد که تحمل پذیری خود را بالا ببرند تا سعادت شامل حالشان شود.

به تصاویر زیر هم توجه کنید:

اینست آگهی هایی که دائما بر در و دیوار میزنند و تازگیها وارد اینترنت شده :

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ"

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ"

اینهم فقط خوشگلی جوانان بیکار نیست... بلکه یک فلش میباشد که وارد پورت کامپیوتر میشود و میتوان بسیاری چیزها را مورد پاتک قرار داد .

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ"


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه