تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - اعتراض دات اعتراض دات اعتراض ...
چهارشنبه هفدهم آذر 1389  ساعت 03 و 09 دقیقه و 01 ثانیه
نوع مطلب: (نظرات سیاست مآبانه ،) توسط: رضا الف

چندی پیش از پلیس راه توره برای هزارمین بار رد میشدم. این پست ایست و بازرسی از سال 1373 ایجاد شد و هر کره خری میداند که اینجا همچون مسجدیست که جای گوزیدن نیست .اما برای هزارمین مرتبه مرا از اتومبیل مسافرکشی پایین آورده و تفتیش کگردند. و چون درجه دار مربوطه دست به کیرم زد بدو گفتم هر روز کیر چند نفر را میمالی؟

حضرت آقا ناراحت شد و مادر 80 ساله بنده را با کلیه ساک و لباس و وسایلش را مورد تفتیش قرار داد.فقط اذیت و لا غیر. آرزو میکردم یک موشک اس 300 میداشتم و آنجا را با فلان میکردم و بیسار مینمودم.

نمیدونم چرا این حضرات تعداد 75 میلیون ایرانی را اینقدر نادان فرض کرده اند که با اطلاع از حضور این

گردنه بگیران باز هم کسی بخواهد چیزی رد کند ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پارتی بازی هم میکنند...بچشم دیده ام.و هر مطلبی برایشان مورد خاص قلمداد میشود .مثلا کتاب یا روز نامه خواندن " خوابیدن .دست در جیب پیراهن داشتن" با دوستت حرف بزنی یا حتی گوزیدن ... هر کام میتواند اینگونه معنا پیدا کند که شما قاچاقچی هستید.

در یک مورد زیر باطری موبایل من و یک نفر دیگر را هم تفتیش کردند. نمیدانم چه چیز یافت میتوانند کرد اما فرض کنیم یک نخود تریاک باشد. ( بر فرض مثال ) آیا برای این مقدار باید آبرو و حیثیت و تحصیلا و زندگی و مراسم عزا یا عروسی این شخص و انواده و همه اقوامش را نابود نمود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فلذا نتیجه اینکه همه کسانی که در خیابان ها اعتراض میکنند فتنه گر نیستند بلکه از این گونه حرکات به تنگ آمده اند.

جناب آقای نیرو النتظامی لطف نموده اجازت فرمایید تا من و ما و مردم ایران زمین دوستتان داشته باشیم.بزرگواری نمایید در وجود ما ایجاد حس تنفر ننمایید.زحماتتان را چرا تا اینحد ساده و تخماتیک به هدر میدهید؟؟؟؟!!!!!!

این ایست و بازرسی در سه راهی اراک - ملایر-بروجرد واقع شده و جریان مزبور در 5 اذر 89 اتفاق افتاد.

جالبه که  فرمانده پاسگاه کتش را مثل داش مشتی ها روی شانه هایش انداخته بود و بمن گفت نه شکل معتادان را داری و نه رفتار متجاسرین را ... فقط زمانی که نزدیک میشدید داشتی دستت را در جیب پیراهنت میکردی و صحبت میکردی !!! بهمین لحاظ بتو مشکوک شدیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در موار قبلی هم همین حضرات بارها از اتوبوس که همگی من را میشناختند پایین آورده و سوراخ ماتحتم را نیز انگشت انداخته تفتیش نموده اند ولی بجز خایه هایم چیزی را نتوانسته اند بیابند.

و بدترین رفتارشان هین مورد بود که یک پیرزن محترم را از اتومبیل کرایه ای پیاده نموده و ساک لباسهایش را تفتیش کنند. این یک مورد از همه هزار مورد سابق و اسبق بدتر بوده و مورد اعتراض شدید بنده میباشد. اگر نیروی انتظامی نمیتواند 197 را همچون گذشته فعال نگه دارد بمفهوم ناتوانی در مدیریت و فرماندهی بوده و باید منتظر عواقب آن باشد.

مخلص آزاد مردان ایران و جهان  : رضا .الف 16 آذر ماه 1389 هجری خوزشیدی.

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه