تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - حق دخالت
دوشنبه نوزدهم مهر 1389  ساعت 16 و 06 دقیقه و 45 ثانیه
نوع مطلب: (نظرات سیاست مآبانه ،) توسط: رضا الف

درین روزگار به دلایل فرهنگی باشه یا قوانین من دراوردی باشه یا استکبار جهانی یا ... هر چیز دیگری که هست ؛ اما بنده نمیدانم که چرا  تا اینحد بخودمان حق دخالت در امور خصوصی دیگران را میدیم. 

این حق را برای خودمان قایلیم که دیگران را محاکمه کنیم و خودمان ببریم و بدوزیم و دیگران حتی نباید دفاعی کنند. 

یک نفر یک وبلاگ درست کرده و چیزی که ندارد یعنی فرزند ؛ عکسی از آنچه بنا به طینت و ذاتش میباید داشت و ندارد ... خدا نخواسته یا شاید بعدا خدا خواست یا هر دلیل دیگری...عکسی که تصویری از آن خواسته درونی اش باشد را در وبلاگش گذاشته. 

یک آقایی ( خانم نیست و دلیلش هم اینست که خانمها یا دنبال مسایل دیگری هستند یا اهل اینگونه دخالت ها نیستند ) نامه ای نوشته که تو به این دلیل عکس را گذاشتی چون فلانی و بهمانی و غیره و ذالک ..... 

گیرم که باشم ؛ خب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

دوما از کجای زندگی من و دیگری و شغلش و تحصیلاتش و هر انچه که فکرش را بخودش مشغول مینماید تا این حد مطلعی که چنین متهم میکنی و محکوم میکنی و اجرای حدود الهی را بر خویشتن فرض میدانی ؟ 

گرچه باید از شما صمیمانه تشکر کرد . چرا که کم کم داشتم یقین حاصل میکردم که فرهنگمان به حد فلان و بهمان رسیده . به آنجا که جدای از قوانین ( که اصلا چنین اجازه ای نمیدهد ) ؛ در فرهنگ و عرف مان نیز دخالت در زندگی خصوصی دیگران جایگاهی ندارد. 

فلذا بر عهده این حقیر و البته بر عهده آن بزرگواران است که در وبلاگ های خویش بر توجهات فرهنگی بیشتر عنایت داشته باشیم و بیشتر و بهتر بنویسیم. 

هرچند که ؛ ای بابا ........


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه