تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - خدایا پناهم تویی ...
پنجشنبه هفتم مرداد 1389  ساعت 02 و 37 دقیقه و 51 ثانیه
نوع مطلب: (تاریخ در چنین روزی ،) توسط: رضا الف

تا بحال شده که در وبلاگم یا در مسایل روزانه و بقول جدیدیها " در مسائل روزمره " با خودم عهدی بستم و بیشتر موارد سعی کردم بر عهد خودم پابرجا بمانم .

اینبار اما نه به شکلی که برای همگان و همگنان قابل درک باشد ... که البته نیازی نیز نیست میخوام با خودم متعهد شوم که کاری کنم کارستان و کاری نکنم بازهم کارستان.

این چیزی که مینویسم نه برای خواندن توسط دوستان و مخاطبین است که بیشتر برای خودم است. میخواهم با خویشتر خویش متعهد شوم که درگر فلان نکنم و نگویم و ننویسم و برای همیشه فراموشش کنم.

بارخدای هست و نیستی ... دعایی بدرگاهت میکنم که میدانم در این موضوع یاورم خواهی شد.گرچه میدانم در دعاهای مرتبط با اشتغال بمن توجه نمیکنی و دعاهایم را با بی توجهی هر چه تمامتر به صندوقی از زباله دان دعاهای مردمان پرت میکنی. لیکن این دعا و خواسته ام از باب اشتغال نیست.

از باب هموان است که من دانم و تو دانی و لاغیر... خدایا کمکم کن که هرگز پس از این بسوی آن مورد خاص نروم و توبه کنم که نامش نبرم و فراموشش کنم.

خدایا از من حرکت است و از باریتعالی که شما باشید برکت و همفکری و کارگردانی موضوع ... فلذا از این لحظه " قضیه برای همیشه تمام شده فرض میکنم و از تو میخوام که همه گونه بیاریم بشتابی و ............. استغفرالله ربی و اتوب الیه.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه