تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - دبدبه و کبکبه !!!! and BP
جمعه بیست و یکم خرداد 1389  ساعت 08 و 55 دقیقه و 39 ثانیه
نوع مطلب: (نظرات سیاست مآبانه ،) توسط: رضا الف

این کشورهای بزرگ که خیالات میکنند قدرت اول هستند طی چند ماه گذشته حسابی معلومشان شد که پوشالی هستند. از یک طرف گرد و غبار یک کوه اتشفشانی بود که زندگی همه اروپا و امریکا را ریخت بهم و حالا هم خلیج مکزیک و این فوران نفت انجاست....

اینها از دو تا مورد طبیعی نتوانستند بربیایند " چگونه است که بخواهند خواب ببینند با ملت بزرگی چون ایران بخواهند وارد کارزار جنگ شوند؟؟؟!!!

خیالات برشان داشته که ما همچون عراقیا و افاغنه هستیم ! زرشککککککککک...

هیچکی نیست بگه آخه جنابان نافهم اگر زدیم زرتتان را قمصور کردیم و مشکلاتی از باب خلیج مکزیک برایتان ایجاد کردیم بجز خاک همان کوه آتشفشانی" چه خاک دیگری دارید که برسر کنید؟

پس بنشینید و اندیشه کنید که مسجد جای گوزیدن نیست.///// این بجای مقدمه بود.

حالا از باب کمک خواستن بریتیش پترولیوم. از آنجا که از همه دانشمندان جهان کمک خواسته اند بنده فقط برای محیط زیست که نجاتش داده باشم چنین تصور میکنم که میتوانند یک کاری کنند.با یک لوله " نفت را از جایی که وارد دریا میشود پمپاژ کنند بدرون یک کشتی نفتکش.و بهمین صورت ادامه دهند تا چاه دوم زده شده و آونوقت خاک همان آتشفشان را بسر کنند.

تصور میکنم این یک راه حل فوق العاده عالی باشد.حالا ببینید از فردا چه میشود.همین روش مرا عملی میکنند ولی بحساب خودشان میگذارندش.

سالیانی پیش از این در بندر عباس دو سه تا طرح در موارد خاصی در یک شرکت دادم که مهندسین با قیافه هایی حف بجانب میگفتند : نخیر... اصلا نمیشود.... وای چه حرفی میزنی... و نیشخند و تمسخر. اما بعد از مدتی کمتر از یک ماه دقیقا طرح من را پیاده کردند و گذاشتندش یحساب خودشان که مهندس شرکت نفت بودند.

رو که رو نبود ...سنگ پای قزوین به گردشان نمیرسد. حالا اینا هم همین کار را باید کنند ولی بحساب من باید چنین کنند.

گذشته از این " شرکت بی پی همان شرکتیست که در ایران زمان رضاخان میرپنج نفت را استخراج میکرد و میبلعید.تا اینکه نفت ملی اعلام شد و اینها بساطشان را جمع و جور کردند و اسمی دیگر ... اسم فعلی بی پی را ... بر آن نهادند و رخت از میکده برکشیدند. بعبارتی هر چه نفت ایران را در آن زمان بالا کشیدند حالا دارند تقاسش را پس میدهند.

پس گور پدرشان.خوبشان میشود.هصلا همان بهتر که ترکیدند و روزی آنهمه ضرر میکنند.

با آل علی هر که در افتاد ور افتاد .


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه