تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - گیر دادن به جماعت پزشک !!!
دوشنبه بیست و چهارم اسفند 1388  ساعت 13 و 01 دقیقه و 02 ثانیه
نوع مطلب: (خوب اما ناکافی ،) توسط: رضا الف

بعضی از این وبلاگ نویس ها گندشو درآوردن.پسر جان... عزیز من... اندر مباحث 30 یا C ننویسید دیگه... بجز رفتن به این یارو زندانه چی بود اسمش ؟؟؟؟؟؟ که ترتیب آدمو میدادن... یا دیگر مشکلاتی که برای شما و دیگران پیش میاید " حالا به درک !!! یهو اینطوری میشه که وبلاگ شعر بنده که فقط اشعار کهن را  که ازشان خوشم میامد در آنجا جمع آوری میکردم همراه دیگر وبلاگهای سایت لوکس بلاگ جزو محذوفات به ذباله دان فتاوری ارسال میشه .حالا تقی به توقی خورد و شما هم نوشتید !!!! که چی؟

اینهمه مطالب سوپر دولوکس در این وادی بیکارستان هست که میشه از آنها حسابی کیفور شد... گفتم کیفور ..... یه چیزی یادم اومد.امشب داشتم پای بساطم کیفور میشدم که دندان دردم شروع شد.سوزن مربوطه را با فندک کمی داغ کردم تا میکروباش بروند پی کارشان.یخ که کرد چپاندمش لای دندانهای درب داغانم.اگر فردا پس فردا ایدز گرفت و نوشتم اینجا که میخواهم غزل خداحافظی را بخوام و علتش ایدز است نگید زرشک...برده بودنش همون جایی که اسمش یادم نیست و مالیده بودن درش ها.احتمالا این سوزنه آلوده بوده.

بهر روی همیشه سوزن جراحی نیست که آلوده کننده ست.سوزن بزمی هم میتواند ما را به ایدز و التماس بیاندازد.

حالا چرا باید دندان بنده درد کند؟ چند دلیل بر این امر وجود دارد که مختصرا خواهم نبشت:

الف - درب این دانشگاههای پزشکی باید گل بگیرند با این دندانپزشکانی که زرت و زرت از آنجا فارغ التحصیل میشوند. اگر دولت به اینا کار نمیده و مجوز مطب نمیده و حضرات میرن میشن آشپز و سبزی فروش و پز دکتری میدن ... همه این مسایل باز میگرده به اینکه دولت فهمیده این خاک برسرها بجز بیشتر کردن درد بیماراشون هیچ کاری دیگه بلد نیستند.برای بعضی چیزها میگن داروی مناسب نیست. حالا اینکه یک دندان پزشک زپرتی با داشتن عفونت پر میکند و میکشد و نیاز به داروی بخصوصی هم نیست ... آقایون دکتر اینرا کجایشان میگذارند؟

پس همان بهتر که هر دکتری جلوی در خانه آقاش" یک قوطی حلبی زیر کونش بگذارد و بنشیند خاطرات دختر بازی هایش را بنویسد.و بدتر از این حال بیماران را نگیرد.

ب - دلیل دوم باز میگردد به اینکه بیکاری یعنی بیپولی و نگرفتن سهام عدالت و در نتیجه تحمل دندان دردهای ابتدایی... تا وقتی که کار به جاهای باریک بکشد و نیاز پیدا کند بسراغ دکترهای زپرتی برود که دردش را اینگونه افزون کنند.

ج - درست است که بنده اصولا سالی یکبار هم مسواک نمیزنم و ماهی یکبار یا کمتر به حمام تشریف فرما میشوم و خلاصه دلیلی برای خوش فرم شدن خویش ندارم... و هر وقت مردم و بسرای باقی شتافتم فقط یک بیکار از جمع بیکاران کم شده و هیچ اتفاقی هم نیفتاده... اما کسانی هستند که برای جلب نظر خانمشون که نگه پیر شدی ... زشت شدی... دندونات سیاهه دوستت ندارم" و برای جلب نظر همکارای محل کارش که نگن این جناب مهندس نکنه معتاد شده ... چرا دندوناش سیاهه ... رئیسش بگه ولش کن اخراجش میکنم پسر دایی عمه جان خانم بزرگ را میارم بجاش ... اونم بیکاره حالا اینجا مشاور حقوقی میخواییم ولی اون  فامیلمون تربیت بدنی خونده... کی به کیه تاریکیه... و بزنند در کونش اخراجش کنند" و یا برای جلب نظر فرزند گلش که نکنه بگه باباجونم دندوناش زشته منو دوست نداره ... و از این لوس بازیای بچه های این روزگار . و خلاصه اینگونه آدمها زیادن که ادله کافی و وافی برای مسواک زدن هر روزه دارند اما باز هم دندانشان اوضاعی تخماتیک پیدا میکند و نزد دندان پزشک راهی میشوند ...

که باز هم نتیجه نخواهند گرفت از بس که دکترانی بیسواد داریم.این ننه ی ما سالی که  سیصد و پنجاه و چهار روز قمری ست ... سیصد و شصت و پنج روز شمسی آن سرماخوردگی دارد. هنوز هیچ پزشکی در این کشور نتوانسته فقط تشخیص بدهد که چرا؟؟؟ مگر میشود اینهمه سرماخورد؟ مگر میشود صبح سرما بخوری و ظهر خوب شوی و شب دوباره سرماخوردگی و نیمه شب خوب و تا صبح روز بعد شونصد بار این قضیه تکرار میشود.

اینکه داروی خارجی نمیخواهد که مدعی میشوند نداریم.این یک تشخیص ساده پزشکی ست.وقتی هم جواب آزمایشگاه را میخوانند فقط میتوانند قند خون و فشار و کلسترول را بفهمند.که اینرا بنده هم میتوانم در منزل آزمایشش را بگیرم و بفهمم.

این دیگه هفت سال دانشگاه پزشکی نمیخواست.لابد حضرات در آنجا آن کار دیگر میکنند.درس تان را بخوانید که اینگونه بیماران در درد غوطه نخورند.گرچه اساتیدتان هم مثل خودتان احتمالا سواد کوکی ندارند.

بگذریم.درد دندان از درد ترکش بدتر است. بنده هر دو را امتحان کرده ام.

ایام بکام.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه