تبلیغات
روزنوشت بیکاری ... بهترین شغل دنیا بیکاریست ...بیکاران 2010 - الکی دولکی...
سه شنبه هجدهم اسفند 1388  ساعت 03 و 49 دقیقه و 15 ثانیه
نوع مطلب: (اظهار فضل ،) توسط: رضا الف

امروز خبرهایی از همه جا باعث شد جامعه شاغلین محترم به امر بیکاری مبهوت خبرهایی خاص خواص شوند.از جمله اینکه یک زمین لرزه در ترکیه با مرگ پنجاه و یکی دو نفر شده .

ضمن اینکه انجمن بیکاران وجیه المله از این خبر متاسف شد ولی مسلما این زمین لرزه کار آمریکاست. میخواهد ترکیه را اشغال کند دست به تحرکات ایذایی میزند ...

اما بنظر بنده مقصر اصلی همانا کشاورزان ترک بودند که خمس و زکات انگورشان را ندادند .پس خوبشان شد. معنی ندارد انگورشان را از ایران وارد میکنند و ازش شراب درست میکنند و باعث گناهان کبیره و صغیره و غیره و ذلک میشوند.

اگر دولت ترکیه نمیخواست دست شیطان بزرگ از آستین شیطان کوچک بیرون شود و با یک زمین لرزه اتمیک هایتی و شیلی را زیر و زبر کند اینگونه دهنش سرویس نمیشد. اصلا خوبشان شد.

حالا اینها چه ربطی داشتند که نوشتیم خودمان هم نمیدانیم. مرض نوشتن داریم.جامعه محترم بیکاران هم تا پیش از این نان سنگک بیست و پنج تومنی میخوردند و حالا باید صد تومن پولش را بدهند.اگر دشمنان شرق و غرب در صدد ضربه زدن به ما نیستند چرا دم عیدی نان سنگک تخماتیک که معلوم نیست خاک اره است یا پشگل را به صد تومن و نانی که بتوان خوردش را به چهارصد تومن میفروشند؟

پس معلوم است استکبار جهانی در صدد ضرباتی در راستای جنگ نرم و جمگ خمیری هستند .نمیدانند که بیکاران میرده اند و ذلت پذیرفته اند ...اما زیر بار سنگگ ده هزار تومنی نمیروند.در واقع باید روزی هزار بار شکر باری تعالی بجای آورد که سنگک برای جماعت بیکار هنوز به مرز  چندین هزار تومن نرسیده و این از الطاف دولت مهرورز است که بفکر مستضعفین است.

به امید روزی که شاغلین به جماعت بیکاران پیوند بخورند و خیار چمبره از این پیوند حاصل شود.

 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
منبع : خدمات وبلاگ نویسان جوان          www.bahar-20.com رفتن به بالای صفحه